Web sayfanız ile internette duyurmak istediğiniz mevzu hakkında internette informasyon sahibi olmak isteyen kişilere süratli bir halde ulaşabilen güncelliğini heran koruyabilen medya ortamıdır. Firmanızın ürünlerini ve hizmetlerinizi geniş ve detaylı tanıtabilirsiniz. Müşterilerinize, bayilerinize ve dağıtım organizasyonlarınıza informasyon ulaştırabilirsiniz. Internet sayfası bu alanda ek olarak kuvvetli bir kontakt platformudur. İnternet, tv, gazete, radyo şeklinde bir medya aracıdır ve etkinliği açısından ön plana çıkmaktadır.

İzmir Web Tasarım yaptırdınız ve siteniz vasıtasıyla, işyerinizin adını, tanıtımını yada kendinizle ilgili bilgilerin fazlaca daha geniş kitlelere duyurulmasını en ekonomik şekilde daha detaylı yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin internetteki şubeniz olacakdır. Sitenizi ziyaret edenler sizin ve…


İş dünyasının artık olmazsa olmaz bir parçası haline gelen web siteleri firmalara kolay erişimin kapılarını açıyor. İzmir Internet sayfası tasarımı; kurumsal renkler ve çizgilerle oluşturulan, sektörlerin gereksinimleriyle donatılmış web sitelerin tasarımlarına verilen isimdir. Web Sitesi, web ağı üstünde oluşturulan sayfa(lar), metin/içerik, fotoğraf, video ve animasyonlar şeklinde ziyaretçisine informasyon veren yada kurumsal firmaların hizmet politikasını sunan/gösteren sayfaların oluşturduğu bir döküman topluluğudur.

Internet sayfası tasarımı özelleştirilmiş olması niçin mühim
Internet sayfası aynı iki fırının çıkarttığı ekmeğin tadına benzer her iki fırındanda alınan ekmeğinin tadı farklıdır ve tüketiciside farkı ayırt eder, seçimini yapar. Hazır olarak kullanılan internet sayfaları aynı fırının ürünü gibidir. Ne değişik…


İzmir Web tasarım ajansı Ustalaşmış anlamda, kurumsal firmalara ve yeni web girişimlerine web tasarım, web yazılım, SEO, toplumsal medya, e-ticaret ve genel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

2007 yılından beri hizmet veren firmamız alanlarında uzman ekibimizle şu alanlarda sizlere destek vermektedir; Web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, e tecim, mobil uygulama.

Ustalaşmış Web Tasarım

Web tasarım her geçen gün bu alanda değişen teknolojinin gelişimi ve değişimi ile değişik bir boyuta geçmiştir. Arama motorlarının her geçen yıl yeni algoritmalar geliştirmesi ile internette var olmak isteyen kurum yada kişilerin bu algoritlar doğrultusunda web sitelerini yenileme zorunluluğu getirilmiş oldu.

Mevzuyu birazcık daha açacak olursak; Bir web sitesinin…

İzmir Web Tasarım Hizmeti

İzmir web tasarım. Kurumsal mutlu çözümler burada! 14 senelik tecrübe, 500+ referans. Web tasarım, mobil uygulama, SEO, https://mekait.com/web-tasarim/izmir/

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store