İzmir Profesyonel Web Tasarım

İzmir Web tasarım ajansı Ustalaşmış anlamda, kurumsal firmalara ve yeni web girişimlerine web tasarım, web yazılım, SEO, toplumsal medya, e-ticaret ve genel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

2007 yılından beri hizmet veren firmamız alanlarında uzman ekibimizle şu alanlarda sizlere destek vermektedir; Web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, e tecim, mobil uygulama.

Ustalaşmış Web Tasarım

Web tasarım her geçen gün bu alanda değişen teknolojinin gelişimi ve değişimi ile değişik bir boyuta geçmiştir. Arama motorlarının her geçen yıl yeni algoritmalar geliştirmesi ile internette var olmak isteyen kurum yada kişilerin bu algoritlar doğrultusunda web sitelerini yenileme zorunluluğu getirilmiş oldu.

Mevzuyu birazcık daha açacak olursak; Bir web sitesinin aramalardaki varlığını sürdüre bilmesi için yada ilgili anahtar kelimelerle ilk sayfalarda çıkabilmesi için aşağıdaki teknoloji ve uygulamaları yerine getirmek benzer biçimde bir durumla karşı karşıya.

  • Sitenin W3 standartlarında bir kodlamaya haiz olması.

Seo Artık internette var olmak isteyen her insanın kesinlikle bilmesi ihtiyaç duyulan bir oluşum oldu adeta. Dünyada olduğu benzer biçimde Türkiye’de de bu alanda bir fazlaca şirket yada bireysel bu işi icra eden kişiler mevcut. Bir web sitesinin varlığı onun nedenli bir seoya haiz olduğuna bağlı.

Mekait olarak bu alanda referans göstereceğimiz firmalarla sizlere belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde hizmet vermekteyiz.

E tecim
E-ticaret talepleriniz suretiyle alanlarında uzman ekibimiz tüm mobil ve tabletlere uygun temalarla yada isterseniz mobile hususi mobil tasarım ve yazılımla sizlere hizmet vermekteyiz.

Böylece E tecim siteniz devamlı geliştirmeye ve düzeltilmeye kolay bir halde açıktır. Üst düzey güvenlik önlemleri ile sitenizin sızmalara karşı güvenli bir site olmasını sağlıyoruz.

İzmir web tasarım. Kurumsal mutlu çözümler burada! 14 senelik tecrübe, 500+ referans. Web tasarım, mobil uygulama, SEO, https://mekait.com/web-tasarim/izmir/

İzmir web tasarım. Kurumsal mutlu çözümler burada! 14 senelik tecrübe, 500+ referans. Web tasarım, mobil uygulama, SEO, https://mekait.com/web-tasarim/izmir/